Jakość i ciekawy pomysł

Meble ogrodowe z palet od MeblePanDarek.pl

O meblach z palet głośno zrobiło się w ciągu ostatnich kilku sezonów. Inwestorzy zachwyceni są ich funkcjonalnością, możliwością adaptacji i dostosowania do przestrzeni. Trudno nie wspomnieć również o aspekcie ekologicznym, który dla wielu osób jest niezwykle ważny. Meble z palet prezentują się niezwykle oryginalnie zarówno w przestrzeni domu, jak i na zewnątrz. I zdaje się, że to właśnie ten faktor decyduje o tak dużym nimi zainteresowaniu.


Moja oferta


Pomimo, że meble z palet w założeniu są proste do wykonania, to aby stworzyć takie, które będą nie tylko prezentować się wyjątkowo, ale również będą trwałe i użyteczne potrzeba trochę więcej zaangażowania, czasu oraz doświadczenia. I tutaj wkraczam właśnie ja. Moim zadaniem jest zrealizowanie Państwa wyobrażeń dotyczących paletowych mebli.

Meble wykonuję indywidualnie na zamówienie, dlatego mogą być Państwo pewni zarówno wysokiej jakości ich wykończenia, jak i ciekawej formy, która nada zupełnie innego wyrazu Państwa przestrzeni. Moją specjalnością są meble ogrodowe z palet. Do ich wykonania stosuję sprawdzone palety, które odpowiednio przygotowuję do ich nowej funkcji. W zależności od tego, jak ma wyglądać docelowy projekt wybieram odpowiednie szlifowanie, lakier, bądź też farby.


Zachęcam do zapoznania się z moimi poprzednimi realizacjami oraz kontaktu.


Meble ogrodowe, jakie można wykonać z palet

Wystarczy odrobina pomysłowości i inwencji twórczej, a z prostych palet można wyczarować niepowtarzalne meble, które będą ozdobą i centralnym miejscem w ogrodzie.

Za pomocą palet lub kilka wykonać można ogrodowy stolik. W zależności od jego przeznaczenia - czy będzie on służył jako ten do kawy, czy też do biesiady, a może jako podręczny na książkę tuż przy leżaku - różna będzie jego wielkość oraz kształt. Aby łatwo go przemieszczać można również domontować do niego kółka.

Z palet można również wykonać siedziska do ogrodu i podobnie, jak w przypadku stolików, mogą się one od siebie znacznie różnić. Fotele, pufy, ławy - wszystko jest do zrealizowania - a wykończone miękkimi poduszkami będą tylko zachęcać domowników i gości do odpoczynku.

W zakresie wykonania mebli ogrodowych z palet ograniczyć może tylko wyobraźnia, gdyż zrobić z nich można w zasadzie wszystko: półki, szafki, leżaki, tarasy, czy też ogrody wertykalne i wiele, wiele innych. Palety świetnie komponują się z ogrodową atmosferą. Nie zakłócają naturalnej harmonii, jaka w nim panuje, bardziej "agresywnymi" materiałami. Proste, oryginalne, piękne i nowoczesne - idealne meble ogrodowe do wypoczynku.


Meble ogrodowe z palet od MeblePanDarek.pl mogą stanowić doskonałe urozmaicenie dla Twojego ogrodu. Nieszablonowy materiał i wykonanie zawsze zgodne z Twoją wizją sprawi, że idealnie wkomponują się one w klimat przydomowego podwórka. Niezależnie, czy posiadasz altanę z palet, czy to dla Ciebie nowatorski materiał, który zamierzasz dopiero wypróbować - warto dać mu szansę! Przemawia za tym przede wszystkim niska, konkurencyjna cena, dostosowanie do wymogów postawionych przez Ciebie (nie jest to "masowa produkcja"), a także - niepowtarzalny charakter drewna.

Realizacje

Kontakt

PanDarek - Meble z palet

Tel: +48 727-907-774

E-mail: darek.meblezpalet@gmail.com

Nip: 542-307-77-51